Vinný sklep, Sklep Starovice

V objektu naší chalupy se nachází velmi krásný vinný sklep s posezení a krbem. K dispozici je kuchyňka pro přípravu občerstvení. Podle přání klienta zde můžeme připravit rautovým způsobem pro hosty večeři, ochutnávku vín, výklad a degustaci s místním vinařem, nebo prof. degustátorem. Je zde možné si i zatančit disko, nebo zazpívat u cimbálu (na objednávku). Návštěvu vinohradu s výkladem velmi doporučujeme a rádi ji pro Vás zařídíme.

Nejlákavější pro Vás jistě bude ubytovat se u nás v babím létě. Starovice leží na jihu Moravy a z pravidla zde bývá velmi pěkné počasí až do konce října. V této době právě probíhá sběr hroznového vína . Pokud by jste měli zájem si zkusit osobně s přáteli pravé moravské vinobraní spojené s prací, s občerstvením a ochutnávkou vín, nebo vinného moštu a večer tuto zkušenost chtěli zapít ve sklípku s večeří, rádi Vám tuto nezapomenutelnou zkušenost zajistíme. (cena od 250,- Kč za osobu).

Kouek je také denně po celý rok na objednávku vinný sklípek místního mistra vinaře, pana Františka Trčky, kde se dá objednat ochutnávka zdejších vín i s večeří.